Hotel Capsula Caps Coliseo
Befinder sig i Cota er det komfortable Hotel Capsula Caps Coliseo 5 km fra Bogota lufthavn.
Parroquia Santa Juana de Lestonnac ligger 4 km fra kapselhotel og Centro Comercial Laguna ligger 2 km derfra. Det er 5 km fra Cota´s centrum. Du kan komme til Zona G Bogota om få minutter i bil. Det nærmeste busstoppested er Planta Tratamiento Salitre, 900, kun 350 meter væk.
På hotellet
General
- Rygning forbudt på alle fælles- og privatområder
- 24-timers Reception
Services
- Room Service
På værelset
- Fladskærms TV
Vigtig meddelelse
Ofte stillede spørgsmål
- ✈
Hvor er den nærmeste lufthavn til det Hotel Capsula Caps Coliseo?
Bogota lufthavn og det Hotel Capsula Caps Coliseo er adskilt af 5 km afstand. - 🚗
Hvor kan vi parkere vores køretøj i et Hotel Capsula Caps Coliseo?
Et Hotel Capsula Caps Coliseo giver en en parkeringsplads til at parkere din bil ved. - ❓
Hvilken afbestillingspolitik tilbydes i Hotel Capsula Caps Coliseo?
Her er gratis afbestilling angivet. For mere information er du velkommen til at kontakte ledelsen af Hotel Capsula Caps Coliseo